Fırça Zımpara Makinesi | Sandcraft 1300 Plus

brush-sanding-machine
brush-sanding-machine
brush-sanding-machine
brush-sanding-machine
brush-sanding-machine
brush-sanding-machine
brush-sanding-machine
brush-sanding-machine
brush-sanding-machine
brush-sanding-machine

FIRÇA ZIMPARA MAKİNESİ | SANDCRAFT 1300 PLUS

SANDCRAFT 1300 PLUS Fırça zımpara makinesi, en zorlu ham ve astar yüzeyler için tasarlanmış ve geliştirilmiştir. SANDCRAFT 1300 PLUS fırça zımpara makinesi muadil makinelerden farklı olarak 6 Ünite ve Kenar zımpara ünitesinden oluşmaktadır. Ham ve astarlı rustik, oyulmuş, ve fugalı, çıtalı mobilya zımpara, kapak zımpara, kapı zımpara SANDCRAFT 1300 PLUS ahşap zımpara makinesiyle çok kolaydır.

SANDCRAFT 1300 PLUS fırça zımpara esnek fırça zımpara özelliği sayesinde hassasiyetle zımparalanması gereken zor yüzeylerde bile olağanüstü sonuçlar verir. SANDCRAFT 1300 PLUS yüzey zımpara makinesi, kenar zımpara ünitesi sayesinde hem ham hemde astarlı kenarların zımparalanması oldukça kolaydır.


SANDCRAFT 1300 PLUS FIRÇA ZIMPARA MAKİNESİ ÖZELLİKLERİ

Kenar Zımpara Ünitesi + Silindir Fırça Zımpara Ünitesi (Tambur Zımpara Ünitesi) + 2xDisk Fırça Zımpara Ünitesi

Kenar Zımpara Ünitesi + 6 Ünite (3 bölüm)
2 sıra Silindir Fırça Zımpara (Tambur Fırça Zımpara ) (1+1 adet)
4 Sıra Osilasyonlu Disk Fırça Zımpara (6+5+6+5 adet)
Disk fırça zımparalar için bağımsız osilasyon hareketi
Çift taraflı kolay değiştirilebilen fırça zımparalar
Zımpara kağıtlarını kolayca değiştirmek için disk fırçaları için kaydırma - çekmece sistemi
7 inç Dokunmatik Kontrol Paneli

SANDCRAFT 1300 PLUS fırça zımpara makinesinde Silindir Fırça Zımpara,2xDisk Fırça Zımpara bölümlerinin hızları ayrı ayrı bağımsız olarak ayarlanabilir ve bölüm yükseklikleri sabittir. Ayrıca makine tablası aşağı yukarı hareketli olup bant hızı bölümlerden bağımsız olarak ayarlanabilir.

Akıllı zımparalama sistemi sayesinde ham zımpara ve astarlı zımparalama yaptığınız yüzeylerde elde ettiğiniz sonuç başarılı ise, akıllı zımpara sistemi hafızasına model ismiyle (makine değer ve parametreleri otomatik olarak akıllı zımpara sistemine taşır.) kaydederek tek tuşa zımparalama işlemine başlayabilirsiniz.

MANUEL KENAR ZIMPARA ÜNİTESİ

SANDCRAFT 1300 PLUS otomatik fırça zımpara makinesinde bulunan kenar zımpara ünitesi ham kenar zımpara ve astarlı kenar zımpara işleminde iş ve zaman maliyeti açısından büyük avantaj sağlamaktadır.

SİLİNDİR (TAMBUR) FIRÇA ZIMPARA ÜNİTESİ

SANDCRAFT 1300 PLUS otomatik zımpara makinesinde bulunan silindir fırça zımpara bölümünün hızı otomatik olarak bağımsız şekilde ayarlanabilen 2 sıra (1+1) 2 adet silindir fırça zımparadan oluşur. Bölümün yüksekliği sabittir. Ünitede bulunan silindir fırça zımparalar saat yönü ve saat yönü tersine hareket etmektedir bu sayede ürün üzerindeki oymaların ham zımparası, astar zımparasında veya kaplamalı yüzeylerin zımparasında son derece başarılıdır. Ayrıca Silindir zımparaların çift yöne dönebilme özelliği sayesinde ahşap zımpara makinemizde farklı kum zımpara kullanılmaktadır. Kolayca değiştirilen fırça zımparalar operatöre kolaylık sağlar. Kolayca değiştirilen fırça zımparalar operatöre kolaylık sağlar.

2X OSİLASYONLU DİSK ZIMPARA ÜNİTESİ

Yüzey zımpara makinemizde bulunan disk zımpara bölümünün hızı otomatik olarak bağımsız şekilde ayarlanabilen 4 sıra (11+11) 22 adet osilasyonlu disk fırça zımparadan oluşur. Bölümün yüksekliği sabittir. Ünitede bulunan titreşimli disk fırça zımparalar saat yönü ve saat yönü tersine hareket etmektedir. Disk fırça zımparaların osilasyon zımpara hareketi ürün üzerindeki oymaların ham zımpara, astar zımparasında veya kaplamalı yüzeylerin zımparasında son derece başarılıdır. Ayrıca Disk fırça zımparaların çift yöne dönebilme özelliği sayesinde kapak zımpara makinemizde farklı kum zımpara kullanılmaktadır. Kolayca değiştirilen fırça zımparalar operatöre kolaylık sağlar. Kolayca değiştirilen fırça zımparalar operatöre kolaylık sağlar.

ZIMPARA MAKİNESİ DOKUNMATİK EKRAN KONTROL PANELİ - AKILLI ZIMPARALAMA SİSTEMİ

SANDCRAFT 1300 PLUS fırça zımpara makinesinde Silindir Fırça Zımpara, Disk Fırça Zımpara bölümlerinin hızları bağımsız olarak ayarlanabilir. Makine tablasının (konveyör bandının) hızı ve yüksekliği ayrı ve bağımsız olarak ayarlanabilir. Tüm bu kontroller 7 inç dokunmatik ekran paneli üzerinden kolaylıkla yapılır.

Akıllı zımparalama sistemi sayesinde ham zımpara ve astarlı zımpara yaptığınız yüzeylerde elde ettiğiniz sonuç başarılı ise, akıllı zımpara sistemi hafızasına ürününüzün model ismiyle (makine değer ve parametreleri otomatik olarak akıllı zımpara sistemine taşır.) kaydederek tek tuşa zımparalama işlemine başlayabilirsiniz.

SANDCRAFT 1300 PLUS FIRÇA ZIMPARA MAKİNASI TEKNİK ÖZELLİKLERİbrush-sanding-machine

Min. ürün ölçüsü

350 mm

brush-sanding-machine

Max. ürün genişliği

1000 mm

brush-sanding-machine

Min - Max Ürün Kalınlığı

0 - 100 mm

brush-sanding-machine

Max Konveyör Bant Hızı

15 metre/dakika

brush-sanding-machine

Zımpara Kumu Seçim Aralığı

Müşteri Talebi

brush-sanding-machine

Ölçüler

Uzunluk: 3250 mm
Yükseklik: 1900 mm
Genişlik:
2150 mm

brush-sanding-machine

Elektrik Tüketimi

8.5 Kw

brush-sanding-machine

Ağırlık

1500 kg

Makineler