Fırça Zımpara Makinesi | Supersand X Plus

brush-sanding-machine
brush-sanding-machine
brush-sanding-machine
brush-sanding-machine
brush-sanding-machine
brush-sanding-machine
brush-sanding-machine
brush-sanding-machine

FIRÇA ZIMPARA MAKİNESİ | SUPERSAND X PLUS

SUPERSAND X PLUS Fırça zımpara makinesi, en zorlu ham ve astar yüzeyler için tasarlanmış ve geliştirilmiştir. SUPERSAND X PLUS fırça zımpara makinesi muadil makinelerden farklı olarak 5 Ünite ve Kenar zımpara ünitesinden oluşmaktadır. Ünite motorlarının çift yöne hareket edebilme özelliği sayesinde zımpara değiştirmeksizin çift yüzlü fırça zımparalar ile ham ve astarlı rustik, oyulmuş, ve fugalı, çıtalı mobilya zımpara, kapak zımpara, kapı zımpara SUPERSAND X PLUS ahşap zımpara makinesiyle çok kolaydır.

SUPERSAND X PLUS fırça zımpara esnek fırça zımpara özelliği sayesinde hassasiyetle zımparalanması gereken zor yüzeylerde bile olağanüstü sonuçlar verir. SUPERSAND X PLUS yüzey zımpara makinesi, kenar zımpara ünitesi sayesinde hem ham hemde astarlı kenarların zımparalanması oldukça kolaydır.


SUPERSAND X PLUS FIRÇA ZIMPARA MAKİNESİ ÖZELLİKLERİ

Kenar Zımpara Ünitesi + Cross Fırça Zımpara Ünitesi + Silindir Fırça Zımpara Ünitesi (Tambur Zımpara Ünitesi) + Disk Fırça Zımpara Ünitesi

Kenar Zımpara Ünitesi + 5 Ünite (2 bölüm)
2 sıra Osilasyonlu Silindir Fırça Zımpara (Tambur Fırça Zımpara ) (1+1 adet)
3 Sıra Osilasyonlu Disk Fırça Zımpara (5+6+5 adet)
Çift taraflı kolay değiştirilebilen fırça zımparalar
7 inç Dokunmatik Kontrol Paneli

SUPERSAND X PLUS fırça zımpara makinesinde Silindir Fırça Zımpara, Disk Fırça Zımpara bölümlerinin hız ve yükseklikleri ayrı ayrı ve bağımsız olarak ayarlanabilir. Osilasyon hızları ve bağımsız olarak ayarlanabilir, makine tablasının (konveyör bandının) hızı ve yüksekliği ayrı ve bağımsız olarak ayarlanabilir.

Akıllı zımparalama sistemi sayesinde ham zımpara ve astarlı zımparalama yaptığınız yüzeylerde elde ettiğiniz sonuç başarılı ise, akıllı zımpara sistemi hafızasına model ismiyle (makine değer ve parametreleri otomatik olarak akıllı zımpara sistemine taşır.) kaydederek tek tuşa zımparalama işlemine başlayabilirsiniz.

MANUEL KENAR ZIMPARA ÜNİTESİ

SUPERSAND X PLUS otomatik fırça zımpara makinesinde bulunan kenar zımpara ünitesi ham kenar zımpara ve astarlı kenar zımpara işleminde iş ve zaman maliyeti açısından büyük avantaj sağlamaktadır.

OSİLASYONLU SİLİNDİR (TAMBUR) FIRÇA ZIMPARA ÜNİTESİ

SUPERSAND X PLUS otomatik zımpara makinesinde bulunan silindir fırça zımpara bölümünün hızı ve yüksekliği otomatik olarak bağımsız şekilde ayarlanabilen 2 sıra (1+1) 2 adet silindir fırça zımparadan oluşur. Ünitede bulunan silindir fırça zımparalar osilasyon hareketiyle birlikte saat yönü ve saat yönü tersine hareket etmektedir bu sayede ürün üzerindeki oymaların ham zımparası, astar zımparasında veya kaplamalı yüzeylerin zımparasında son derece başarılıdır. Silindir zımparaların çift yöne dönebilme özelliği sayesinde ahşap zımpara makinemizde farklı kum zımpara kullanılmaktadır. Kolayca değiştirilen fırça zımparalar operatöre kolaylık sağlar.

OSİLASYONLU DİSK ZIMPARA ÜNİTESİ

Yüzey zımpara makinemizde bulunan disk zımpara bölümünün hızı ve yüksekliği otomatik olarak bağımsız şekilde ayarlanabilen 3 sıra (5+6+5) 16 adet osilasyonlu disk fırça zımparadan oluşur. Ünitede bulunan titreşimli disk fırça zımparalar saat yönü ve saat yönü tersine hareket etmektedir. Disk fırça zımparaların osilasyon zımpara hareketi ürün üzerindeki oymaların ham zımpara, astar zımparasında veya kaplamalı yüzeylerin zımparasında son derece başarılıdır. Disk fırça zımparaların çift yöne dönebilme özelliği sayesinde kapak zımpara makinemizde farklı kum zımpara kullanılmaktadır. Kolayca değiştirilen fırça zımparalar operatöre kolaylık sağlar.

ZIMPARA MAKİNESİ DOKUNMATİK EKRAN KONTROL PANELİ - AKILLI ZIMPARALAMA SİSTEMİ

SUPERSAND X PLUS fırça zımpara makinesinde Cross Fırça Zımpara, Silindir Fırça Zımpara, Disk Fırça Zımpara bölümlerinin hız ve yükseklikleri ayrı ayrı ve bağımsız olarak ayarlanabilir. Osilasyon hızları ve bağımsız olarak ayarlanabilir, makine tablasının (konveyör bandının) hızı ve yüksekliği ayrı ve bağımsız olarak ayarlanabilir. Tüm bu kontroller 7 inç dokunmatik ekran paneli üzerinden kolaylıkla yapılır.

Akıllı zımparalama sistemi sayesinde ham zımpara ve astarlı zımpara yaptığınız yüzeylerde elde ettiğiniz sonuç başarılı ise, akıllı zımpara sistemi hafızasına ürününüzün model ismiyle (makine değer ve parametreleri otomatik olarak akıllı zımpara sistemine taşır.) kaydederek tek tuşa zımparalama işlemine başlayabilirsiniz.

SUPERSAND X PLUS OTOMATİK FIRÇA ZIMPARA MAKİNESİ OPSİYONLAR

SUPERSAND X PLUS mobilya zımpara makinesi, kapı zımpara makinesi, kapak zımpara makinesinde müşterilerimizin talebi ve ihtiyaçları için son teknoloji fırça zımpara makinası opsiyonları olarak sunulmuştur.

VAKUMLU MAKİNE TABLASI

350 mm ‘den ufak iş parçaları için veya vakumlu fırça zımpara makinesi talep eden müşterilerimiz için SUPERSAND X PLUS zımpara makinemizde opsiyon olarak sunulmuştur. SUPERSAND X PLUS otomatik fırça zımpara makinesi vakum makine tablası, çok küçük oymalı parçalarda bile ham veya astar zımparalama sırasında parçaların makine içinde hareket etmesini engeller.

OTOMATİK KENAR ZIMPARA ÜNİTESİ

Türkiye'de bir ilk olan SUPERSAND X PLUS ahşap zımpara makinesinin kenar zımpara ünitesinin genişlik ayarı sisteme dokunmatik ekran panel üzerinden yazılıp kenar fırça zımparaları otomatik olarak hareket eder.

RULOLU KONVEYÖR MASA

SUPERSAND X PLUS yüzey zımpara makinesinin üzerinde bulunan rulolu konveyörler haricinde ek konveyör masa isteyen müşterilerimiz için makine giriş ve çıkışına rulolu konveyörler eklenebilir.

SUPERSAND X PLUS FIRÇA ZIMPARA MAKİNASI TEKNİK ÖZELLİKLERİbrush-sanding-machine

Min. ürün ölçüsü

350 mm

brush-sanding-machine

Max. ürün genişliği

1300 mm

brush-sanding-machine

Min - Max Ürün Kalınlığı

0 - 100 mm

brush-sanding-machine

Max Konveyör Bant Hızı

20 metre/dakika

brush-sanding-machine

Zımpara Kumu Seçim Aralığı

Fırça zımpara makinesi ünitelerinin zımpara kumları müşteri talebi ve ihtiyaçları doğrultusunda seçilir.

brush-sanding-machine

Ölçüler

Uzunluk: 3250 mm
Yükseklik: 2100 mm
Genişlik:
2200 mm

brush-sanding-machine

Elektrik Tüketimi

11.5 Kw

brush-sanding-machine

Ağırlık

2500 kg

Makineler