Ligna Fuar

LIGNA 2021 Fuarı Sonbahara Ertelendi

10-14 Mayıs 2021 tarihlerinde gerçekleştirilmesi planlanan LIGNA 2021 Fuarı, 27 Eylül – 1 Ekim 2021 tarihlerine ertelendi.

Deutche Messe fuar merkezinden yapılan yazılı açıklamadan Hannover’deki fuar alanlarının kapsamlı bir güvenlik ve hijyene sahip olduğundan ötürü ticari fuarların ve kongrelerin güvenli bir şekilde yürütülmesini için güvence verdiklerini ancak, dünya çapında artan vaka sayıları ve yoğun görüşme ve tartışmalardan sonra, fuarın ortağı olan VDMA ile birlikte LIGNA Fuarı’nı Mayıs 2021’den, sonbahara erteleme kararı aldıkları” belirtildi.

Yeni tarihleri ise 27 Eylül – 1 Ekim 2021 olarak açıklandı.

MISIRLI GROUP olarak bizde Ligna 2021’de yerimizde olacağız.


Tüyap Fuar

33. Tüyap WoodTech Ağaç İşleme Makineleri Fuarı

10 – 14 Ekim 2020 tarihleri arasında gerçekleşen 33. Tüyap WoodTech Ağaç İşleme Makineleri Fuarında MISIRLI GROUP olarak fırça zımpara makinelerimiz her sene olduğu gibi yoğun ilgi gördü. Standımız, önceki yıllarda olduğu gibi bu yıl da ziyaretçilerin en fazla ilgi gösterdiği alanlardan biri oldu. Yeni teknolojilerimiz ve fırça zımpara makinelerimiz hakkında portföyümüze bilgilendirme yapıldı. Ayrıca 2021 yılı içerisinde fırça zımpara makinelerimiz üzerinde yapılacak olan geliştirmeler ve yeni yapılacak olan ağaç işleme makineleri hakkında bilgilendirme yapıldı. Tüm dünyadaki şartlar göz önüne alındığında bizleri yalnız bırakmayan portföyümüze teşekkürlerimizi sunarız.


Prosand Tanıtım

Prosand MG 1000 3D Plus ve Prosand MG 1000 3D

Uzun süre yapılan çalışmalar ve müşterilerimizden gelen talepler doğrultusunda detaylı ham ve astarlı zımparalama konusunda yüksek oranda başarılı olan PROSAND MG 1000 3D PLUS ve PROSAND MG 1000 3D kullanıcıların beğenisine sunuldu ve yoğun talep görmeye devam ediyor.


Mısırlı Group Yeni Logomuz

MISIRLI GROUP değişen yeni yüzüyle sizlerle…

Zımparalama sistemleri konusunda alanında Türkiye’nin en iyi firması olan MISIRLI GROUP değişen yeni yüzüyle sizlerle…


Fırça Zımpara Makinesi Sandcraft Mg 1425 Plus

SANDCRAFT MG 1425 Plus & SANDCRAFT MG 1425

Ahşap Zımparalama Sistemlerinde Yeni Teknoloji SANDCRAFT MG 1425 Fırça Zımpara Makinesi modellerinde Kullanıcılarımızın Beğenilerine Sunuldu. MISIRLI GROUP yüzey zımpara sistemleri üzerinde yapmış olduğu ARGE çalışmalarıyla; SANDCRAFT MG 1425 PLUS ve SANDCRAFT MG 1425 fırça zımpara makinesi modellerinde Smart Sanding (Akıllı Zımparalama) Teknolojisini kullanıcılarının beğenilerine sunuldu. Mobilya, kapı, mutfak dolabı imalatı ve cnc router ile yüzey işleme yapan işletmelerde farklı ölçülerde ürünlerin bulunması ve deneme yanılma yöntemiyle zımparalama işlemi yapılmaktadır. MISIRLI GROUP fırça zımpara makinalarında ürünlerin yüzey desenleri farklı olsa dahi malzeme kalınlığı ve cnc işleme derinlikleri aynı olan parçaların ölçüleri SANDCRAFT MG 1425 fırça zımpara makinası modellerinde bulunan otomasyon sistemi üzerinde kaydedilip, zaman kaybetmeksizin ham ve astarlı zımparalama işlemi yapılabilir hale geldi.