Hakkımızda

Hakkımızda

2005’ li yıllarda fırça zımpara makinesi imalatı ile makine sektörüne giriş yapan Mısırlı Tasarım Makine San. Tic. Ltd. Şti. , bugün tecrübesi, teknolojisi, kalitesi ile ağaç işleme makineleri sektöründe MISIRLI GROUP adıyla hem yurtiçinde hem de yurtdışında lider olan firmalardan biridir.

Ağırlıklı olarak mobilya, kapı, kapak imalatçıları, dekorasyon, iç mimarlık ve CNC router ile ahşap yüzey işleme yapan firmalar için, Kalibre Zımpara Makineleri, Fırça Zımpara Makineleri, Karton Kesme ve Çizgi Makinesi, Konveyör ve Transfer sistemleri imalatı yapmaktadır. Ayrıca tekstil ve gıda sektörlerine makine imalatı, makine yedek parça imalatı, proje geliştirme, mühendislik çalışma ve tasarımları, bakım – onarım gibi hizmetler veren MISIRLI GROUP güçlü ve alanında uzman kadrosu ile tercih edilen firmalardan biri olmayı başarmıştır.

Kuruluşundan itibaren edinmiş olduğu ilkeler sayesinde MISIRLI GROUP gelişen teknolojiyi takip ederek, AR – GE çalışmalarıyla katılmış olduğu yurtiçi veya yurtdışı fuarlarla ‘’Ağaç işleme makinelerinde global çözüm ortağınız.’’ sloganıyla adından sıkça söz ettirmektedir.

Videolar

Daha Fazlası..

Ürünler

Daha Fazlası..

Haberler

Daha Fazlası..

Referanslarımızdan BazılarıKatalog

Katalog için Bize Ulaşın...