Fırça Zımpara Makinesi | Prosand MG 1000 3D

brush-sanding-machine
brush-sanding-machine
brush-sanding-machine
brush-sanding-machine
brush-sanding-machine
brush-sanding-machine
brush-sanding-machine
brush-sanding-machine

FIRÇA ZIMPARA MAKİNESİ | PROSAND MG 1000 3D

PROSAND MG 1000 3D Fırça zımpara makinesi, en zorlu ham ve astar yüzeyler için tasarlanmış ve geliştirilmiştir. PROSSAND MG 1000 3D fırça zımpara makinesi muadil makinelerden farklı olarak 4 Ünite ve Kenar zımpara ünitesinden oluşmaktadır. Ham ve astarlı rustik, oyulmuş, ve fugalı, çıtalı mobilya zımpara, kapak zımpara, kapı zımpara PROSAND MG 1000 3D ahşap zımpara makinesiyle çok kolaydır.

PROSAND MG 1000 3D fırça zımpara esnek fırça zımpara özelliği sayesinde hassasiyetle zımparalanması gereken zor yüzeylerde bile olağanüstü sonuçlar verir.


PROSAND MG 1000 3D FIRÇA ZIMPARA MAKİNESİ ÖZELLİKLERİ

Silindir Fırça Zımpara Ünitesi (Tambur Zımpara Ünitesi) + Disk Fırça Zımpara Ünitesi

4 Ünite (2 bölüm)
2 Sıra Osilasyonlu Disk Fırça Zımpara (5+4 adet)
7 inç Dokunmatik Kontrol Paneli

PROSAND MG 1000 3D fırça zımpara makinesinde Disk Fırça Zımpara bölümlerinin hızları ayrı ayrı bağımsız olarak ayarlanabilir ve bölüm yükseklikleri sabittir. Ayrıca makine tablası aşağı yukarı hareketli olup bant hızı bölümlerden bağımsız olarak ayarlanabilir.

Akıllı zımparalama sistemi sayesinde ham zımpara ve astarlı zımparalama yaptığınız yüzeylerde elde ettiğiniz sonuç başarılı ise, akıllı zımpara sistemi hafızasına model ismiyle (makine değer ve parametreleri otomatik olarak akıllı zımpara sistemine taşır.) kaydederek tek tuşa zımparalama işlemine başlayabilirsiniz.

OSİLASYONLU DİSK ZIMPARA ÜNİTESİ

Yüzey zımpara makinemizde bulunan disk zımpara bölümünün hızı otomatik olarak bağımsız şekilde ayarlanabilen 2+2 4 sıra (5+4) (5+4) 18 adet osilasyonlu disk fırça zımparadan oluşur. Bölümün yüksekliği sabittir. Ünitede bulunan titreşimli disk fırça zımparalar saat yönü ve saat yönü tersine hareket etmektedir. Disk fırça zımparaların osilasyon zımpara hareketi ürün üzerindeki oymaların ham zımpara, astar zımparasında veya kaplamalı yüzeylerin zımparasında son derece başarılıdır. Kolayca değiştirilen fırça zımparalar operatöre kolaylık sağlar.

ZIMPARA MAKİNESİ DOKUNMATİK EKRAN KONTROL PANELİ - AKILLI ZIMPARALAMA SİSTEMİ

PROSAND MG 1000 3D makinesinde Silindir Fırça Zımpara, Disk Fırça Zımpara bölümlerinin hızları bağımsız olarak ayarlanabilir. Makine tablasının (konveyör bandının) hızı ve yüksekliği ayrı ve bağımsız olarak ayarlanabilir. Tüm bu kontroller 7 inç dokunmatik ekran paneli üzerinden kolaylıkla yapılır.

Akıllı zımparalama sistemi sayesinde ham zımpara ve astarlı zımpara yaptığınız yüzeylerde elde ettiğiniz sonuç başarılı ise, akıllı zımpara sistemi hafızasına ürününüzün model ismiyle (makine değer ve parametreleri otomatik olarak akıllı zımpara sistemine taşır.) kaydederek tek tuşa zımparalama işlemine başlayabilirsiniz.

PROSAND MG 1000 3D FIRÇA ZIMPARA MAKİNASI TEKNİK ÖZELLİKLERİbrush-sanding-machine

Min. ürün ölçüsü

350 mm

brush-sanding-machine

Max. ürün genişliği

1000 mm

brush-sanding-machine

Min - Max Ürün Kalınlığı

0 - 100 mm

brush-sanding-machine

Max Konveyör Bant Hızı

15 metre/dakika

brush-sanding-machine

Zımpara Kumu Seçim Aralığı

Fırça zımpara makinesi ünitelerinin zımpara kumları müşteri talebi ve ihtiyaçları doğrultusunda seçilir.

brush-sanding-machine

Ölçüler

Uzunluk: 2900 mm
Yükseklik: 1900 mm
Genişlik:
1750 mm

brush-sanding-machine

Elektrik Tüketimi

8 Kw

brush-sanding-machine

Ağırlık

1500 kg

Makineler